Walrus TQ 200 Zobrazit

Walrus TQ 200

4 840 Kč s DPH

1040574

Nové

Výrobce: HCP Pump

Skladem

Maximální průtok 45 l/min
Max. výtl. výška 22m
Napětí 230V
Výkon 180W
Hmotnost 7,5 kg
Připojení 1"
Sací hloubka 6 m
Zapínací tlak 1 bar

Kompletní vodárna, skládající se z čerpadla, motoru, tlakové nádoby a elektronické řídící jednotky. Čerpadlo se automaticky spouští, když se voda spotřebovává a pracuje kontinuálně do té doby než se voda přestane odebírat.

  • Díky kompaktnímu designu a tichému provozu jsou tyto automatické vodárny vhodné pro mnoho aplikací. Čerpadla jsou vyrobena z korozivzdorných materiálů, vhodných i pro venkovní instalaci s relativní vlhkostí do 85%.
  • Motor má integrovanou ochranu proti tepelnému přetížení.
  • Čerpadla nasají vodu z hloubky až 6 m, pokud jsou vybavena sacím košem se zpětnou klapkou a sací potrubí čerpadla je zaplněno vodou.
  • Čerpadlo TQ a TQIC je chráněno proti poškození, způsobenému chodem naprázdno (automaticky se zastaví při teplotě čerpané vody 55 °C, při 40 °C se znovu automaticky spustí).
  • Čerpadla jsou určena pro čerpání, případně zvyšování tlaku v systémech čerpání pitné vody, dešťové vody a jiných čistých neagresivních a nevýbušných kapalin bez obsahu pevných částic a vláken.
  • Pro své univerzální užití jsou používána všude tam, kde je vhodné a hlavně výhodné použít kompaktní čerpadla, která nevyžadují náročnou montáž tlakové nádoby čerpadla, tlakového spínače a ostatních komponentů. Pro tyto výborné vlastnosti jsou využívána v rodinných domcích, rekreačních objektech, závlahách zahrad a skleníků, v lehkém průmyslu apod.
  • Pro správnou funkci automatického spouštění čerpadel TQ a TQIC je nutné zajistit 100 % těsnost sacího potrubí. Čerpadla nesmí přisávat vzduch. Tato chyba při montáži je nejčastější příčinou špatného chodu čerpadla a může vést i k jeho havarii.