Akce! ATLAS Filtr RAINMASTER TRIO RSH 1" + FA + 1 Pr. nádoba Zobrazit

ATLAS Filtr RAINMASTER TRIO RSH 1" + FA + 1 Pr. nádoba

3 540 Kč s DPH

-5%

3 727 Kč s DPH

2080149

Nové

Výrobce: ATLAS Filtri

Skladem

Recyklací vody (dešťové, studniční apod.) získáte kvalitní užitkovou vodu s širokým domácím využitím.
Záměnou druhé, resp. třetí patrony získáte zařízení pro širokospektrou filtraci pitné vody (výběr patron v závislosti na požadovaném stupni filtrace).

Obsažené patrony: mechanicko-chemicko-fyzikální úprava úprava vody dle specifických požadavků vody : odstranění drobných nečistot, zákazníka: např. odstranění drobných snížení zápachu a zabarvení vody nečistot a jemných částeček (5, 10, 25 mikronů) apod. 1. RSH 50 mikronů 2. LA (aktivní uhlí) 3. FA 25 mikronů

Jedná se o zařízení k čištění užitkové i pitné vody. Skládá se ze samočistícího filtru a jedné nebo dvou nádob. Podle osazení nádob filtračními patronami je možné měnit jejich využití. Rozhodně věc konzultujte s odborníky. Samočistící filtr nabízí jednoduchý způsob čištění filtračních patron formou zpětného proplachu. Četnost proplachů je závislá na časovém období, kdy se povrch filtrační patrony zanese tak, že dojde k poklesu tlaku na výstupu o 1 bar. Čištění probíhá vždy manuálně otevřením vypouštěcího ventilu ve spodní části filtru. V případě potřeby je možné filtr osadit elektroventilem a časovým spínačem, který umožní samočištění v předem naprogramovaných intervalech. V dalších nádobkách jsou umístěny filtrační patrony LA (aktivní uhlí) a FA 25 mcr (mechanická filtrace). V případě zakoupení verze s prázdnou nádobou volte filtrační patronu dle svých potřeb po konzultaci s našimi pracovníky.