HCP POND-100AFV Zobrazit

HCP POND-100AFV

4 600 Kč s DPH

Nové

Výrobce: HCP Pump

Skladem u dodavatele , k dodání 1-2 dny

Napětí 230V
Maximální průtok 90 l/min
Max. výtl. výška 7m
Výkon 100W
Hmotnost 4kg
Připojení 25/1"
Výška 29,3cm
Šířka 15,3cm
Délka kabelu 10m
Max. ponor 10m
Zapínací hladina 13,5cm
Vypínací hladina 5,5cm

POPIS A KONSTRUKCE

Moderní design, lehká a přitom robustní konstrukce. Vysoký výkon čerpadel umožňují velmi účinné a úsporné vodou chlazené suché elektromotory které brání přehřátí motoru a umožňují čerpat na minimální hladinu.

Plášť čerpadla s vysoce odolného AAS nebo PP, tepelná ochrana proti spálení elektromotoru, nejvyšší ponorné krytí motoru IP68, mechanická ucpávka chlazená a mazaná bílým minerálním olejem který splňuje požadavky nařízení REACH (EU). Je netoxický, bez zápachu, nerozpustný ve vodě, tzn. že je neškodný pro lidský organismus a životní prostředí. Kabelová vývodka je dokonale těsněna epoxidovou pryskyřicí Hliníkový plášť motoru odolný vodě. U velikosti POND-S250 nerezový – odolný mořské vodě. Nová Vortexová oběžná kola s vynikajícím výkonem vyrobená s ABS (Acrynitril Butadien–Styrol) plněná skelným vláknem (GF). Hadičník pro 1/2", 3/4", 1" a u velikosti POND-S250 5/4" a 6/4".

  • Čerpadla POND jsou určena pro čerpání čistých kapalin bez mechanických příměsí a příměsí abrazivního charakteru
  • Odvodňování základů a prostorů s nahromaděnou vodou - snižování hladiny spodních vod, vypouštění čistících nádrží, bazénů, rybníků. Úprava vody v malém měřítku, vyčerpávání vody ze zatopených sklepů, přečerpávání vody ze studní. Cirkulace vody v okrasných jezírkách a v zahradních fontánách. Čerpání vyčištěné vody z malých ČOV apod.