Calpeda 4 SDFE 36/08 + SubDrive 1100

42 180 Kč s DPH

-5%

44 400 Kč s DPH

Nové

Výrobce: Pumpa a.s.

Skladem u dodavatele, k dodání 1-2 dny

Průměr čerpadla 100 mm
Průměr čerpadla v palcích 4"
Napětí 230V
Maximální průtok 130 l/min
Max. výtl. výška 120m
Výkon 1100W
Hmotnost 20 kg
Připojení 1 1/4"
Délka kabelu 1,5m
Velikost nádoby 18 l

Set ponorného 4“ čerpadla Calpeda 4SDF s frekvenčním měničem Franklin SubDrive a nádobou GWS 35 l představuje profesionální řešení pro zajištění konstantního tlaku při zásobování vodou domů, zahrad, zemědělských usedlostí, golfových a fotbalových hřišť, penzionů, hotelů, požárních hydrantů v objektech průmyslu a technologií výroby. Délka kabelu 1,5 m, kabel lze prodloužit dle přání zákazníka.

Použití

  • zásobování vodou domů, zahrad, zemědělských usedlostí
  • zásobování vodou golfových a fotbalových hřišť
  • zásobování vodou penzionů, hotelů
  • zásobování vodou požárních hydrantů v objektech průmyslu a technologií výroby

Sada obsahuje:
• Čerpadlo Calpeda 4SDF
• Frekvenční měnič SubDrive
• Tlakové čidlo s možností nastavení tlaku a propojovacím kabelem
• Nastavený kabel Titanex H07RNF v objednané délce a průřezu, nebo nenastavený Franklin v potřebné délce
• Tlaková nádoba GWS 35 litrů se zárukou 5 let

Použití

Výrobek zajišťuje komfort automatického provozu s regulací na konstantní tlak. Je určen pro dodávku pitné vody s potřebnou certifikací. Je používán nejen pro návrhy a provoz reálných instalací zásobování vodou v objektech hotelů, průmyslových technologií, zemědělských usedlostí, protipožárních systémů, ale např. k rodinným domům i domkům a pro systémy zavlažování, zahrady, hřiště, atd. Produkt snižující spotřebu el. energie. Motor je výrobcem koncipován pro nepřetržitý provoz.

Výhody sestavy čerpadla 4SDFE:

Konstantní tlak, stavitelný manuálně v rozmezí 0,5–9,5 bar, mohutnější konstrukce čerpadla 4“, motor 50 Hz, plovoucí oběžná kola. Zabezpečená ochrana motoru – běh na sucho, podpětí, nadproudy, odrušení, tepelná ochrana, zablokovaná hydraulika, zkrat, prasklý vak. Jednoduché ovládání nastavení, indikace poruchy led diodami, ekonomičnost provozování čerpadla.

Další varianty sestav čerpadel jsou možné na vyžádání!

SubDrive:

Frekvenční měnič udržuje konstantní tlak kontinuálním nastavováním rychlosti čerpadla tak, aby byly splněny požadavky na potřebu vody. Namísto vyprazdňování a plnění velké nádrže čerpá systém SubDrive více nebo méně vody dle potřeby.

Vlastnosti SubDrive:

Pracuje s třífázovými motory Franklin Electric 3 x 230 V, 50 Hz, krytí elektromotoru IP 68, řídící jednotka - krytí IP 23, vysoký startovací moment, plynulý chod, měkký start, Technologie Smart Reset mapuje dostatečné znovunaplnění vody ve studni před startem čerpadla.

Pohon nabízí možnost připojení Wi-Fi, které umožňuje propojit pohon s jedním Wi-Fi zařízením (smartphonem, tabletem, atd.). Toto propojení je v případě, kdy používáte mobilní aplikaci FE Connect, možné využít k seřízení pokročilých nastavení, k monitorování charakteristik pohonu a k prohlížení historie poruch.

Calpeda 4SDF Ponorné čerpadlo s radiálními plovoucími oběžnými koly, určená pro 4” vrty (DN 100), vybavená vnějším pláštěm AISI 304 z nerezové oceli a tělesy článku z norylu. Díky této konstrukci a pečlivému výběru materiálů zajišťují čerpadla vysokou spolehlivost provozu, dokonce i v případě příměsi písku.